Mezi bankovním a nebankovním sektorem existuje mnoho rozdílů, které by vás při žádosti o půjčku měly zajímat. V každém případě platí, že ať už se obrátíte na banku anebo na nebankovní společnost, tak je jisté, že se obracíte na spolehlivou a důvěryhodnou instituci – od doby, kdy platí zákon o spotřebitelských úvěrech, jsou jak na banky, tak na nebankovní společnosti kladeny přísné nároky, které musí dodržet. To znamená, že nebankovní půjčka je naprosto stejně bezpečná či riziková jako ta uzavřená v bance.
Podstatné ovšem je, že v nebankovní společnosti se podaří půjčku uzavřít i těm, kteří mají nižší bonitu anebo třeba záznam v registru. Vždy záleží na konkrétní finanční situaci daného žadatele. A v tom spočívá velká výhoda nebankovních společností – každého žadatele a jeho možnosti zde posuzují individuálně, a stejně tak mu mohou nabídnout půjčku šitou na míru jeho finanční situaci.
Takže v případě, kdy víte, že se potýkáte například s nižšími příjmy, je ideální požádat o nebankovní úvěr. Zatímco v bance vám půjčku nikdo nedá, v nebankovní společnosti se k vám zády neotočí.
Máte nižší bonitu? V tom případě je pro vás ideální volbou nebankovní hypotéka bez příjmu nebankovni-hypoteky-uvery.cz.
Jen málokdy je příjem opravdu tak nízký, abyste nemohli získat alespoň malou půjčku. Mnohdy stačí, když se vhodně natáhne doba splácení a je po problémech. Nebankovní úvěr totiž můžete splácet dokonce i třicet let – to znamená každý měsíc velice malý výdaj, který ve svém domácím rozpočtu ani nepoznáte.
Hypotéka bez příjmu tak může být dokonalým řešením ožehavé finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze, ale můžete si je dovolit splácet jen po malých částkách.
Navíc, za nebankovní hypotéku ručíte nemovitostí, takže se nebudete muset zabývat složitými podmínkami a zárukami tak, jako v případě běžných úvěrů v bance.